הסיפור שלנו

היי נעים להכיר, אני נריה מזרחי, אמא ללוריא יהודה, נשואה לעוז ואני בעלת המותג ‘מלכה’

MALCAH 

את השם של העסק לא לקח לי הרבה זמן למצוא.

תמיד חיפשתי דרך להנציח את סבתא שלי ז”ל, שכנראה ניחשתן נכון קראו לה מלכה והיא לגמרי הייתה מלכה.

סבתא שלי הייתה מודל לחיקוי עבורי, אם זה ששירתתי כלוחמת מג”ב בדיוק כמו שהיא נלחמה בפלמ”ח כשעלתה לארץ אחרי השואה, כדי לשמור על ארץ הקודש.

מאז ומתמיד הייתי ילדת טבע, מחוברת לארץ, לאדמה ולמה שה׳ פשוט ברא לנו… אני זוכרת את עצמי בילדותי מערבבת בין משחת שיניים לקרם הגנה ומכינה מסכת פנים (לא מומלץ!)

בצבא, גיליתי את עולם הבריאות… מצאתי את עצמי קוראת ולומדת על בריאות הגוף, חדר הכושר בבסיס היה החבר הכי טוב שלי, אז התחלתי לחקור וגיליתי שכמו שיש השפעה ישירה על הגוף דרך המזון שאני אוכלת, כך גם מה שאני מורחת על הגוף, חודר דרך תאי העור לרקמות ועובר דרך זרם הדם! הבנתי שאני חייבת ללמוד את זה לעומק, ולקחתי קורס רוקחות טבעית.

אז זה התחיל כתחביב, רקחתי לי מוצרי טיפוח מחומרים טבעיים, שיפרתי את המתכונים שלמדתי והוספתי את הטאצ’ שלי. פתאום התחלתי לקבל מחמאות על עור הפנים שלי ובהתרגשות סיפרתי שהכל טבעי!

פינקתי ורקחתי מתנות לקרובים אליי והכל פשוט התגלגל מפה לאוזן.

קיבלתי פירגונים ואהבה על המוצרים, ופה הבנתי שזה הייעוד שלי ומה שבאמת מספק אותי, עזבתי את הקריירה שלי כשוטרת (כן קיצוני לגמרי) ואת הפנסיה השמנה והמובטחת ופתחתי את העסק!

כיום אני רוקחת מוצרי טיפוח מחומרים טבעיים, בעבודת יד ובהרבה אהבה, וללא התערבות תעשייתית כלל.

בעסק איתי עוד נשים מדהימות שלוקחות חלק בלתי נפרד מהעשייה כדי שהיא תוכל להמשיך ולפעול.

בנוסף, אני מעבירה סדנאות רוקחות טבעית בכל הארץ, כדי שגם אתן תוכלו להכין בבית מחומרי גלם הכי איכותיים שיש, סדנאות גם למסיבת רווקות ולימי הולדת… לכל הגילאים!

עם התפתחות העסק, הוכשרתי להיות מטפלת בעור הפנים, על ידי עיסוי יפני ודיקור סיני לאנטי אייג’ינג. אני מטפלת בקליניקה שלי, ואפילו מגיעה במידת הצורך עד לבית הלקוחה.

מאחלת שנמשיך לפנק את הגוף שלנו, הוא יודה לנו 😊 

Shopping Cart