מדיניות ומשלוחים

 

מבחינתנו, שירות הלקוחות הוא מעל לכל, נשמח לעמוד לרשותכם בכל פניה ושאלה מדיניות החזרות וביטולים.

WhatsAppגם ב 

למספר פלאפון : 053-8871132
מייל

[email protected]

 

משלוחים
שליח עד הבית 39 ש”ח, חינם בקנייה מעל 399 ש”ח

המשלוח מגיע בין 3-7 ימי עסקים (לא כולל שישי-שבת), הזמנה שמתקבלת לאחר השעה 8 בבוקר תחשב מיום העסקים הבא. במבצעי חגים (ראש השנה ופסח) ייתכן עיכובים בזמני המשלוח

אנחנו עושות את מירב המאמצים על מנת שיגיע אליכן כמה שיותר מהר

– הלקוח רשאי לבטל הזמנה ובתנאי שהאריזה סגורה והמוצר באותו מצב כפי שנשלח תוך 14 יום מהגעת המשלוח. הלקוח מודע כי יהיה עליו לשלוח את המוצר ארוז היטב לכתובת החברה ולשאת בעלויות המשלוח. הזיכוי עבור המוצרים שיוחזרו יהיה מלא למעט דמי המשלוח ובתנאי שהמוצרים הגיעו למוכר במצב תקין וללא שימוש. הזיכוי יהיה באותו אמצעי תשלום שבו שילם הלקוח. ויהיה ניתן לקבל זיכוי לרכישה בחנות האתר.

– על הלקוח לבדוק את המוצר עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או בשונה ממה שהוזמן, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 30 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי יצירת קשר בבקשה לביטול, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א- 1981.

– לא ינתן החזר עבור קורסים וסדנאות דיגיטליים לאחר ונשלחה ללקוח גישה לצפייה בתכנים.

– לא ינתן החזר על ביטול סדנאות פרונטאליים כ12 שעות לפני הסדנא. 

– “הזמנה טלפונית/הזמנה שלא שולמה”: במידה והלקוח בחר שלא לשלם עבור הזמנה שבוצעה וביצע את התשלום מאוחר יותר, המחירים התקפים יהיו אלו המופיעים באתר ביום ביצוע התשלום בפועל ולא המחירים שהופיעו בעת ביצוע שליחת ההזמנה. בכל מקרה המחירים המחייבים הם אלו המופיעים ביום ההזמנה בדף המוצר. כמו כן, מלאי המוצרים עלול להשתנות ואין הבטחה לכך שהמוצרים שהוזמנו יהיו זמינים במלאי לתשלום מאוחר יותר.

– המוכר רשאי להגביל את כמות הקנייה, על פי שיקול דעתו.

– המוכר ראשי לסרב למכירת מוצרים ללקוח ללא מתן סיבה.

– כל המבצעים וההטבות הקיימות באתר הן ללא כפל מבצעים והנחות אלא אם כן צויין אחרת.

תקנון ותנאי שימוש באתר מלכה

התנאים רשומים, מטעמי נוחות, בלשון זכר בלבד ומתייחסים לנשים ולגברים כאחד.

1. אתר מלכה טבעי  (להלן “האתר”) ח.פ 312586126 הינו אתר על רשת האינטרנט המנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל.

2. כל המבצע פעולה כלשהי באתר מצהיר כי הנו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון ותנאי שימוש אלו.

3. יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר

4. ברכישה רשאים להשתתף בני 18 ומעלה. ההשתתפות מותנית במסירת פרטים מזהים נכונים (שם, כתובת, טלפון, וכתובת דואר אלקטרוני של הלקוח).

שמירה על פרטיות

5. האתר מתחייב לשמור על סודיות ופרטיות הגולש ולא להעביר פרטים של הלקוח לאף גורם אחר.

המוצרים

6. במידה ורכשת מוצר ולא הייתה לך השפעה או הטבה ממנו אין על כך אחריות או אפשרות לדרישת החזר כספי מכיוון שכל מוצר הוא אינדווידואלי בכל מה שקשור להשפעתו על הלקוח אם בלקיחה פנימית או מריחה חיצונית.

7. כל המוצרים המופיעים באתר הינם  חדשים וללא פגם. המוצרים מגיעים באריזתם המקורית, אלא אם נכתב אחרת באופן בולט וברור בפרוט המוצר.

8. כל המוצרים המוצעים בחנות הם העושים שימוש בחומרים טבעיים ועדינים ככל האפשר, תוך פירוט מלא של כל הרכיבים הקיימים בהם. יחד עם זאת מאחר ישנם ואנשים בעלי רגישויות שונות שלא ניתן לצפות מראש, היצרן והמוכר לא יהיה אחראי במידה והלקוח אלרגי למוצר. לא יתנן פיצוי, זיכוי או החלפת מוצר עבור מקרים אלו. 

9. הלקוח מודע לכך כי חלק מהמוצרים באתר לא עברו את בדיקות משרד הבריאות בישראל (עדיין).

10. התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות. ייתכן מקרה בו אותו המוצר יסופק ללקוח באריזה שונה מהמוצג באתר בשל הבדלים באריזות שיש לעיתים במלאי היצרן.

אופן ומועדי אספקת המוצרים

11. משלוחים ישולמו לפי סך ההזמנה הכולל ובהתאם לצורת השילוח המתבקשת.  המשלוחים של המוצרים מגיעים עד הבית, בעלות 40₪

12. משלוח המוצרים יתבצע ע”י ימי האספקה הכתובים  בפירוט של כל מוצר (ימי עסקים) בתוספת ימי שילוח (3-5 ימי עסקים) ממועד ביצוע ההזמנה כאשר יום ההזמנה אינו נחשב בחשבון. זמן האספקה המובטח הינו מיום ביצוע התשלום בפועל, כאשר יום עבודה כולל את ימים א’-ה’, לא כולל חגים ומועדים. המוכר עושה כל שביכולתו בכדי לזרז את זמן האספקה.

13. על אף האמור לעיל, הלקוח לא יוכל לדרוש פיצוי במקרה של עיכוב בהגעת המוצר מסיבה שתלויה בחברת השליחויות. המוכר יעשה כל שביכולתו על מנת לזרז ולאתר את המוצר עבור הלקוח.

14. במקרה של טעות אנוש באריזת ההזמנה בה לא סופקו המוצרים לפי הזמנת הלקוח (לדוגמה – חסר בחבילה מוצר אותו רכש), יקבל הלקוח זיכוי עבור אותו מוצר/ים כזיכוי למימוש חוזר באתר או לאמצעי התשלום בו שילם עבור ההזמנה. 

15. המוכר שומר לעצמו את הזכות שלא לספק מוצר מסוים, במידה שהמוצר אזל במלאי או שחלה טעות במחיר/במפרט. במקרה כזה הלקוח יקבל הודעה על ביטול העסקה תוך 48 שעות מביצועה ויזוכה תוך 48 שעות מקליטתה, באם חויב.

אופן התשלום

16. התשלום הוא באמצעות כרטיסי אשראי שהונפקו על ידי בנק בישראל: ישראכרט, ויזה, מסטרקארד, אמריקן אקספרס או באמצעות העברה בנקאית או bit

17. החיוב הוא בתשלום אחד אלא אם נבחרה אפשרות התשלומים על ידי הלקוח.

18. הרוכש מצהיר כי הוא מודע לחוקי כרטיסי אשראי ככל שמתייחס ל”רכישה מרחוק” / “רכישה טלפונית ו/או “עסקת אינטרנטית”.

19. במקרה של תשלום בהעברה בנקאית המוצרים לא ישמרו לטובת הלקוח עד קליטת התשלום בחשבון הבנק של החברה.

אנו פועלות רבות למען שמירה על פרטיותכם ועבדנו קשה כדי שחוויית הגלישה והרכישה באתר תהיה נעימה ומאובטחת. במידה ונתקלתם בקשיים ובחוסר נגישות, נשמח לשמוע

בכל עניין דחוף הרגישו בנוח לשלוח לנו הודעה

אנו מאחלות לכם קנייה נעימה ומהנה ומזמנות אתכם ליצור קשר בכל שאלה או עניין.

התכנים באתר זה אינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת, או תחליף להתייעצות עם מומחה. המוצרים אינם מוגדרים כתרופות. כל המתכונים הם בגדר המלצה, על אחריות המשתמש בלבד.

©️ כל הזכויות שמורות לנריה מזרחי – מלכה טיפוח טבעי

Shopping Cart